Neler yapıyoruz

Yaklaşık 45 yıldır bu işi yapıyoruz, Bakanlıklar’ da , Kurumlar’ da ( ve bizim gibi ) emekli olup bu sektörde yıllardır devam eden arkadaşlarımız sayesinde, bu web sitesini mecburen hayata geçirdik, bazıları için biz görünmüyormuşuz, bazıları için bizim yaptıklarımızı yapan kimse yokmuş, olsun biz hayatımızdan memnunuz…!

Bizler zaten kimsenin yapmadığını ve yapmanın zor olduğu bu işleri yıllardır yapıyoruz, çok fazla kişinin bizi tanıması bir avantaj değil, zaten saha testleri bizim çalışmalarımızda yaklaşık üç gün sürer ve bu zaman içinde sadece elimizdeki işler ile ilgileniriz,

Randevular bir hafta önceden alınır, rezervasyon olmadan aynı günde cihaz alınmaz ve kesinlikle TEST yapılmaz, bu herkes için geçerlidir.

Teknik konularda ise, telsiz programlama ve ayar, guruplandırma, uzun mesafe için ayarlama, bunlar zaten standart işlerimiz, bunun dışında olanlar ise kişiye özel olanlardır.

Sebep ise çok basittir, bizler güvenilir insanlarız, biz hata yapamayız, böyle bir lüksümüz yok, taraf tutamayız, torpil yapamayız, adam sende diyemeyiz, geçmişten gelen bir DÜRÜST’ lük etiketimiz olduğu için onu bozamayız, eğer bozarsak o zaman bu piyasada bir daha kimsenin yüzüne bakamayız.

Yukarıdaki FOTOĞRAF’ ın konusunu kısaca anlatmak gerekirse MOTOROLA Gp 380 modeli bir cihaz DUAL BAND DEĞİLDİR, çünkü ..

Motorola DUAL band cihaz halen yapmıyor, işte bu yazıya aldanmayın diye biz buradayız, şimdi anladınızmı..!!!!!

Hatta üst fotoğraf’ da bulunan Cihaz 2.2 watt bile zor çıkıyor ama 5 watt yazıyorlar, ne yapalım.

Böyle hatayı nasıl yapıyor TWO WAY demek tercüme edince DUAL BAND demek değildir, İKİ TARAFLI iletişim yani Telsiz demektir bizdeki RADYO değil, RADYO tek taraflı yayın yapar ama İngilizce’de RADIO telsiz olarak geçtiği için bu yanlış çok yapılıyor.

Bu arada bizi Telefon ile ararsanız cevap alamayabilirsiniz onun için bu TELEFON NUMARASINA SMS atın, o bizi nerede olursak bulur, merak etmeyin çalışmalarımız bitince size hemen döneriz, yalan söylemeye gerek yok,.

Dağın başında veya tepeye tırmanırken size maalesef CEVAP VEREMEYİZ, hatta vermeyiz çünkü yürüdüğümüz yerlerde , tırmandığımız direklerde, kulelerde, bir anlık hata ekibin veya bu işi yapanların hayatının sona ermesi demektir. bunun için sakın ALINMAYIN.